Okiem eksperta – Geneo

Okiem eksperta

GeneO®+ to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą. Wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu dając szybki efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry.

Zabieg GeneO®+ to trzy zabiegi w jednym. Unikalna technologia potwierdzona klinicznie wykorzystuje "Efekt Bohra". Podczas zabiegu w wyniku kontaktu specjalnej głowicy z koktajlem dochodzi do wytworzenia dwutlenku węgla. Obszar zabiegowy zostaje niedotleniony. Wtedy nasz organizm dostarcza poprzez krew do tego obszaru dużo tlenu. Jednocześnie rozszerzają się naczynia krwionośne a koktajl wnika głęboko w głąb skóry.

Zabiegi wykonywane przy pomocy urządzenia GeneO®+ pozwalają na otwarcie „drzwi” do wnętrza naszej skóry, aby móc potem przy pomocy najlepszych produktów, wypełniaczy jak i laserów poprawić wygląd i kondycję naszej skóry. Aby zrozumieć i szybko odpowiedzieć na jej potrzeby wystarczy połączyć ten zabieg z odmładzającą siłą nowego zabiegu Endermolift – prawdziwego ARCHITEKTA naszej skóry.


Barbara Myśliwy, pielęgniarka kliniczna, kosmetolog
ATENA Centrum Zdrowia i Urody www.atenacentrum.pl

To kolejny przykład zabiegu, który wykorzystuje efekty tzw. terapii skojarzonej, czyli maksymalizacji efektów estetycznych poprzez zastosowanie kilku rozwiązań. Dotlenienie skóry oraz złuszczenie zrogowaciałej części naskórka powoduje, że składniki rewitalizujące łatwo się wchłaniają i efekt zabiegu jest szybszy. Wszystko opiera się na naturalnych, biologicznych mechanizmach organizmu, które pobudzają skórę do regeneracji. Kosmetyka rozjaśniająca skórę, a także sprawiająca, że wygląda ona znacznie młodziej i zdrowiej, jest już naszą codziennością, a w urządzenia najnowszej generacji wyposażonych jest już coraz więcej klinik.


dr Igor Michajłowski
Clinica Cosmetologica w Gdańsku

www.clinicacosmetologica.pl

Lubię wykonywać zabiegi z użyciem maszyny Geneo, ponieważ jest to grupa zabiegów, które możemy określić jako czynności szybkie i skuteczne. Ich wykonanie nie zajmuje zbyt dużo czasu, a efektem jest m.in. usunięcie zmęczenia, poprawa ogólnego wyglądu skóry, redukcja drobnych zmarszczek, efekt liftingu oraz napięcia skory. Proponuje takie zabiegi moim Pacjentom, ponieważ tego rodzaju zabiegi nadają się idealnie przed ważnym wyjściem. Efekty jakie mogę osiągnąć wykonując zabieg Geneo są widoczne natychmiast po skończonym zabiegu – twarz wygląda na bardziej wypoczętą, jasną, zdrową, zdecydowanie bardziej gładka i ujędrniona. Skóra Klienta zostaje głęboko dotleniona, delikatnie złuszczona i przygotowana na wchłanianie składników rewitalizujących. Zabieg jest w 100 % bezpieczny, nadaje się do każdego rodzaju skóry oraz można wykonywać go nawet latem.


Katarzyna Różycka, kosmetolog
Beauty Fabric www.beautyfabric.pl

Kiedy w Klinice pojawił się nowy zabieg geneO+ z wielkim zainteresowaniem podchodziłam do nowej technologii. Zabieg łączy w sobie 3 efekty pielęgnacyjne – złuszczanie, dotlenienie i wchłanianie. Brzmi jak ideał, 1 zabieg, 3 efekty i maksymalne wykorzystanie czasu klienta. Bogactwo składników aktywnych zawdzięczamy jednorazowym, sterylnym kapsułką NeoRevive i NeoBright. Praca z urządzeniem jest bardzo komfortowa i bezpieczna, ponieważ wykorzystuje naturalne mechanizmy skóry tzw. „efekt Bohra”. Klienci doceniają natychmiastowe efekty w postaci rozświetlenia, nawilżenia i wyrównania kolorytu skóry, a efekt odmłodzenia widoczny jest po kilku dniach.


Anita Smejda, kosmetolog, chemik kosmetyczny
Klinika Kosmetologii Estetycznej ESTETICo www.klinikaestetico.pl

Geneo™ to jeden z moich ulubionych zabiegów. Jego efekty widać bezpośrednio po zabiegu, skóra od razu jest rozjaśniona i napięta. Geneo™ sprawdza się świetnie jako zabieg bankietowy np. w okresie karnawału, kiedy zależy nam szybkim odświeżeniu skóry. Dodatkowo zabieg zwiększa metabolizm i natlenienie skóry co stwarza idealne środowisko do wchłaniania składników odżywczych także po zabiegu. Łączenie Geneo™ z innymi zabiegami pielęgnacyjnym podczas jednej sesji zabiegowej lub stosowanie kosmetyków do pielęgnacji domowej potęguje jego pozytywne efekty.


Katarzyna Miszewska, kosmetolog, właściciel salonu
Pracownia Wdzięku i Urody www.pracowniawdzieku.pl

Terapia skojarzona zabiegu Geneo z falą radiową pozwala na osiągnięcie intensywnego efektu liftingu i odżywienia skóry, już podczas jednego zabiegu. Falą radiową podgrzewamy uprzednio tkanki skóry właściwej powodując obkurczenie włókien kolagenowych. W rezultacie komórki skóry rozpoczynają produkcję nowego kolagenu i pobudzają skórę do lepszego przyjmowania składników aktywnych zawartych w zastosowanych preparatach. Wykonując bezpośrednio po tym zabieg Geneo, mamy pewność, że będzie on jeszcze skuteczniejszy. Zabieg Geneo wykorzystuje naturalne mechanizmy biologiczne . Daje 3 efekty pielęgnacyjne: dotlenia skórę, złuszcza jej zrogowaciały naskórek oraz ją rewitalizuje. Seria 3 do 4 zabiegów pozwala osiągnąć spektakularne efekty w krótkim czasie.


mgr kosmetolog Sabina Pinda
Mediestetica
Facebook Mediestetica


Zabieg Geneo zaczynamy od zaaplikowania na skórę jednej z dwóch specjalnych kapsułek – NeoRevive lub NeoBright. Dzięki pierwszej otrzymujemy efekt redukcji zmarszczek i ujędrnienia skóry. Druga z kolei działa na skórę rozjaśniająco, odżywiająco oraz rozświetlająco


Marta Włodarczyk, kosmetolog
Clinica Cosmetologica w Gdańsku

www.clinicacosmetologica.pl

Zabieg GeneO+, to nie tylko idealny zabieg na lato, ale także idealny "podkład" dla dalszej pielęgnacji skóry. W czasie zabiegu delikatnie złuszczamy zewnętrzną warstwę naskórka, dzięki czemu „młodsze” komórki łatwiej wchłaniają zawarte w preparatach składniki odżywcze, m.in. kwas hialuronowy, retinol, kwas kojowy. Powstające w bardzo dużej ilości pęcherzyki dwutlenku węgla trafiają do zewnętrznych warstw skóry i w efekcie doprowadzają do lepszego natlenienia tkanek i poprawy metabolizmu komórek. Zabieg jest wyjątkowo bezpieczny, a jego efekty widoczne natychmiast. Można go wykonać nawet na dzień przed ważnym wydarzeniem, np. przed ślubem. Cera staje się wyraźnie rozświetlona i odżywiona, bardziej sprężysta i napięta a jej kolor wyrównany.


Lek. med. Bartosz Szlachcic
Ośrodek medyczny OSTEOMED w Krakowie

www.osteomed.krakow.pl

Oryginalna technologia Geneo™ to jeden z najczęstszych zabiegów kosmetologicznych, jaki wykonujemy w naszym SPA. Klientki bardzo go sobie chwalą, ponieważ jest przyjemny, szybki i dostarcza skórze wielu składników odżywczych. Idealnie sprawdza się jako zabieg przed ważnym wydarzeniem, ponieważ efekty widoczne są natychmiast. Geneo™ widocznie wyrównuje koloryt a skóra wygląda na wypoczętą. Zabieg redukuje drobne zmarszczki oraz dotlenia, ujędrnia i wygładza cerę. Składniki aktywne dostarczane są przez jednorazowe, sterylne kapsułki NeoBright oraz NeoRevive, a sama praca na urządzeniu jest bardzo bezpieczna i komfortowa.


Aneta Krajnik - Menadżer SPA 1306 w Termach Maltańskich.
Termy Maltańskie

www.spa1306.pl