Glam – Geneo

Glam

twoja skóra na to zasługuje!

Zanurz się w luksusowej formule Geneo Glam z płatkami czystego złota, które przywrócą skórze blask, nawilżenie i jędrność.

Poczuj harmonię i przywróć młodzieńczą witalność skórze


Najnowsza i wyjątkowo zmysłowa odsłona zabiegu Geneo Glam, przenosi skórę na wyższy poziom pielęgnacji.


 
 

kapsułka glam

Składniki aktywne


Serum równoważące

Składniki aktywne


kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy wykorzystany w kapsułce Glam reguluje utratę wody przez naskórek oraz ma właściwości higtroskopijne (czyli pochłanianie wilgoci). Kwas chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi utrzymując prawidłową barierę lipidową oraz zwiększa nawilżenie i zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek.

olej z dzikiej róży

To źródło witamin A i C oraz niezbędnych kwasów tłuszczowych (kwas oleinowy, palmitynowy oraz linolowy). Olej doskonale redukuje przebarwienia i zmarszczki, chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Kwasy zaś działają przeciwzapalnie, łagodzą oznaki starzenia się oraz pomagają w utrzymaniu prawidłowego nawilżenia.

olej z maruli

Lekki i łatwo wchłaniany zawiera w sobie wiele składników z różnymi właściwościami. Aminokwasy (L-arganina i kwas glutaminiowy) o działaniu nawilżającym i anti-aging, kwasy tłuszczowe (palmitynowy, stearynowy, oleinowy i mirystynowy) o właściwościach zmiękczających, a także przeciwutleniache (związki fenolowe i witaminy C i E), które zwalczają wolne rodniki i chronią skórę przed czynnikami zewnętrznym tj. promienie UV, mróz, silny wiatr.

PhytoSpherix™

Jest to fitoglikogen, naturalny polimer glukozy pozyskiwany z roślin. PhytoSpherix™ dostarcza energię do odżywienia Twoich komórek skóry i odbudowy kolagenu i kwasu hialuronowego. Składnik ten zwiększa jędrność i nawilżenie skóry.